top of page
IMG_1234.jpg
AIDA -  musical w Teatrze Roma
9-10.11.2019
Cena: 445 zł
7-8.12.2019
Cena: 445 zł
1 dzień
Wyjazd z Koszalina i pobyt w Warszawie

Wyjazd z Koszalina o godz. 6.00 rano. Przyjazd do Warszawy i spacer po Starym Mieście. Obiad w Restauracji Magat. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Wyjazd do Teatru Roma na musical "Aida" o godz. 18.00. Po przedstawieniu powrót do hotelu. Nocleg

"Aida" to musical skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna, do słów Tima Rice'a, jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do musicali. 

Miejscem akcji jest starożytny Egipt, a fabuła opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona.

2 dzień
Pobyt w Warszawie

Wyjazd z hotelu o godz. 9.30, przejazd na Stare Miasto i wejście do Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. Muzeum powstało w 1967 roku w setną rocznicę Jej urodzin, przy Polskim Towarzystwie Chemicznym. Mieści się ono w XVIII wiecznej, przebudowanej kilkukrotnie kamienicy. Po śmierci uczonej wmurowano tablicę upamiętniającą fakt Jej urodzenia w tym miejscu i dokonane przez Nią odkrycia. Podczas Powstania Warszawskiego dom został zburzony, ale tablica zachowała się i dziś widnieje na odbudowanym budynku. 

Muzeum ma charakter biograficzny. Mieści się w nim wystawa stała. Prezentowane są listy, dokumenty, rzeczy osobiste uczonej.

Obiad w Restauracji Magat. Wyjazd z Warszawy o godz. 15.00. Przyjazd do Koszalina w późnych godzinach wieczornych.

Cena 445 zł:

  • przejazd autokarem

  • 1 nocleg ze śniadaniem (pokoje 2 osobowe) w hotelu *** Portos

  • ubezpieczenie NNW

  • 2 obiady

  • bilet do Teatru Roma - 140zł

  • bilet do Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie

  • pilotaż

Szczegółowy program 7-8.12.2019

Szczegółowy program 9-10.11.2019

bottom of page